185/65R15 88T Wintoura

DAVANTI
-10%

185/65R15 88T Wintoura

185/65R15 88T Wintoura

2,961.00 ден

На лагер

2,961.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015862 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

DAVANTI

Шара

Wintoura

Тежински индекс

88

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: