185/65R15 92H GREEN-Max Winter HP

LING LONG

185/65R15 92H GREEN-Max Winter HP

185/65R15 92H GREEN-Max Winter HP

2,690.00 ден

На лагер

2,690.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 504939 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

LING LONG

Шара

GREEN-Max

Тежински индекс

92

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: