185/65R15 92H OB944 XL

TOYO

185/65R15 92H OB944 XL

185/65R15 92H OB944 XL

4,100.00 ден

На лагер

4,100.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA020835 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

OB944

Тежински индекс

92

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: