185/65R15 92H PROXES COMFORT XL

TOYO
-10%

185/65R15 92H PROXES COMFORT XL

185/65R15 92H PROXES COMFORT XL

3,546.00 ден

На лагер

3,546.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA022267 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

TOYO

Шара

PROXES COMFORT

Тежински индекс

92

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: