185/65R15 92T CROSSCLIMATE+ XL

MICHELIN
-10%

185/65R15 92T CROSSCLIMATE+ XL

185/65R15 92T CROSSCLIMATE+ XL

5,328.00 ден

На лагер

5,328.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA013890 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

За сите сезони

Бренд

MICHELIN

Шара

Crossclimate

Тежински индекс

92

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: