255/60R18 112V LATITUDE TOUR HP GRNX XL

MICHELIN

255/60R18 112V LATITUDE TOUR HP GRNX XL

255/60R18 112V LATITUDE TOUR HP GRNX XL

14,390.00 ден

Out of stock

14,390.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA003818 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Primacy 4

Тежински индекс

92

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: