185/65R15 92T WINTER XL TA

OUTLET 2021
TAURUS

185/65R15 92T WINTER XL TA

185/65R15 92T WINTER XL TA

3,380.00 ден

На лагер

3,380.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015302-21 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

TAURUS

Шара

Winter

Тежински индекс

92

Брзински индекс

T

Outlet

Додадовте производ во Вашата кошничка: