185/65R15 92V ALL SEASON XL TA

TAURUS
-10%

185/65R15 92V ALL SEASON XL TA

185/65R15 92V ALL SEASON XL TA

3,204.00 ден

На лагер

3,204.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA017303 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

65

Дијаметар

R15

Сезона

За сите сезони

Бренд

TAURUS

Шара

All Season

Тежински индекс

92

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: