185/70R14 88T ALLSTAR STUD

RIKEN

185/70R14 88T ALLSTAR STUD

185/70R14 88T ALLSTAR STUD

3,380.00 ден

На лагер

3,380.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA013147 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

70

Дијаметар

R14

Сезона

Зимска

Бренд

RIKEN

Шара

Allstar Stud

Додадовте производ во Вашата кошничка: