185/70R14 88T KRISALP HP2

KLEBER
-10%

185/70R14 88T KRISALP HP2

185/70R14 88T KRISALP HP2

2,853.00 ден

На лагер

2,853.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA007469 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

70

Дијаметар

R14

Сезона

Зимска

Бренд

KLEBER

Шара

Krisalp HP2

Тежински индекс

88

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: