185/70R14 88T MP47 Hectorra 3

MATADOR
-20%

185/70R14 88T MP47 Hectorra 3

185/70R14 88T MP47 Hectorra 3

3,408.00 ден

На лагер

3,408.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500369 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

70

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

MATADOR

Шара

MP47 Hectorra 3

Додадовте производ во Вашата кошничка: