185/70R14 88T MP93 Nordicca

MATADOR

185/70R14 88T MP93 Nordicca

185/70R14 88T MP93 Nordicca

4,080.00 ден

На лагер

4,080.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502663 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

70

Дијаметар

R14

Сезона

Зимска

Бренд

MATADOR

Шара

MP93 Nordicca

Тежински индекс

88

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: