185/70R14 88T WINTER 601 TA

TAURUS

185/70R14 88T WINTER 601 TA

185/70R14 88T WINTER 601 TA

3,380.00 ден

На лагер

3,380.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015277 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

70

Дијаметар

R14

Сезона

Зимска

Бренд

TAURUS

Шара

Winter 601

Тежински индекс

88

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: