185/75R14 102/100Q CRoadian CT8

NEXEN

185/75R14 102/100Q CRoadian CT8

185/75R14 102/100Q CRoadian CT8

5,460.00 ден

На лагер

5,460.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 504005 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

75

Дијаметар

R14

Сезона

Летна

Бренд

NEXEN

Шара

CRoadian C

Тежински индекс

102/100

Брзински индекс

Q

Додадовте производ во Вашата кошничка: