185/75R16C 104/102 NOKIAN C LINE CARGO

NOKIAN

185/75R16C 104/102 NOKIAN C LINE CARGO

185/75R16C 104/102 NOKIAN C LINE CARGO

7,340.00 ден

На лагер

7,340.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA008545-15 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

75

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

NOKIAN

Шара

cLine

Тежински индекс

104

Брзински индекс

S

Додадовте производ во Вашата кошничка: