185/75R16C 104/102R CARGO RI

RIKEN

185/75R16C 104/102R CARGO RI

185/75R16C 104/102R CARGO RI

5,000.00 ден

На лагер

5,000.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA010833-18 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

75

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

Cargo

Тежински индекс

104/102

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: