185/75R16C 104/102R CVC 200

CONTINENTAL
-10%

185/75R16C 104/102R CVC 200

185/75R16C 104/102R CVC 200

7,047.00 ден

На лагер

7,047.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA009790 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

75

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

CONTINENTAL

Шара

ContiVanContact 200

Тежински индекс

104/102

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: