275/45R20 110Y GRABBER GT

TAURUS

275/45R20 110Y GRABBER GT

275/45R20 110Y GRABBER GT

0.00 ден

Out of stock

0.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA006365 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

75

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

TAURUS

Шара

Light Truck 101

Тежински индекс

104/102

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: