185/75R16C 104/102R TRANSPRO

OUTLET 2019
KLEBER
-20%

185/75R16C 104/102R TRANSPRO

185/75R16C 104/102R TRANSPRO

4,904.00 ден

На лагер

4,904.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014651-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

75

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

KLEBER

Шара

Transpro

Тежински индекс

104

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: