235/65R17 108V GRABBER GT

KLEBER

235/65R17 108V GRABBER GT

235/65R17 108V GRABBER GT

0.00 ден

Out of stock

0.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA006452 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

75

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

KLEBER

Шара

Transpro

Тежински индекс

104

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: