185/75R16C 104/102R VAN CONTACT WINTER

CONTINENTAL
-10%

185/75R16C 104/102R VAN CONTACT WINTER

185/75R16C 104/102R VAN CONTACT WINTER

8,208.00 ден

На лагер

8,208.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA008961 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

75

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

VanContact Winter

Тежински индекс

104/102

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: