185R14C 102/100 R ML150

MILEVER

185R14C 102/100 R ML150

185R14C 102/100 R ML150

3,160.00 ден

Out of stock

3,160.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: 503842 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Профил

14

Дијаметар

R14C

Сезона

Летна

Бренд

MILEVER

Шара

ML150

Тежински индекс

102/100

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: