185R14C 102/100Q EUROVAN WINTER 2 8PR

GENERAL TIRE

185R14C 102/100Q EUROVAN WINTER 2 8PR

Број на рати: 10 рати
  • Вкупно провизиjа (СВТ 51.09%): 12 450 ден
  • Вкупен износ за отплата: 62 450 ден
  • Датум на отплата: 23.10.2020
  • Износ на рата: 6 245 ден

Овој калкулатор е од информативен карактер, доколку сакате да го порачате овој продукт на рати, ставете го во кошничка, и на прозорецот за наплата изберете плаќање на рати со Kreddy.

3.950 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014136 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Дијаметар

R14C

Сезона

Зимска

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

Eurovan Winter 2

Тежински индекс

102/100

Брзински индекс

Q

Runflat

0

RR

E

WR

C

Noise

73

Додадовте производ во Вашата кошничка:

Овој производ може да се купи на 3-24 рати.