285/40R21 109Y PILOT SPORT 4 SUV XL

RIKEN
-10%

285/40R21 109Y PILOT SPORT 4 SUV XL

285/40R21 109Y PILOT SPORT 4 SUV XL

23,590.00 ден

На лагер

23,590.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019498 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Дијаметар

R14C

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

Cargo

Тежински индекс

102/100

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: