185R14C 102/100R LIGHT TRUCK 101

TAURUS
-10%

185R14C 102/100R LIGHT TRUCK 101

185R14C 102/100R LIGHT TRUCK 101

3,879.00 ден

На лагер

3,879.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014464 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

185

Дијаметар

R14C

Сезона

Летна

Бренд

TAURUS

Шара

Light Truck 101

Тежински индекс

102/100

Брзински индекс

R

Додадовте производ во Вашата кошничка: