195/45 R16 84H S954 TL XL

TOYO

195/45 R16 84H S954 TL XL

195/45 R16 84H S954 TL XL

5,750.00 ден

На лагер

5,750.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 502050 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

45

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

TOYO

Шара

SNOWPROX S954

Тежински индекс

84

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: