195/45R15 78V BRAVURIS FR

BARUM
-10%

195/45R15 78V BRAVURIS FR

195/45R15 78V BRAVURIS FR

5,310.00 ден

На лагер

5,310.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500105 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

45

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

BARUM

Шара

BRAVURIS 5HM

Додадовте производ во Вашата кошничка: