195/45R15 78V PXTR1 TL

TOYO
-10%

195/45R15 78V PXTR1 TL

195/45R15 78V PXTR1 TL

4,743.00 ден

На лагер

4,743.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 503907 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

45

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

TOYO

Шара

PROXES TR1

Тежински индекс

78

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: