195/45R16 84H Wintoura+ XL

DAVANTI
-10%

195/45R16 84H Wintoura+ XL

195/45R16 84H Wintoura+ XL

3,384.00 ден

На лагер

3,384.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA015863 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

45

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

DAVANTI

Шара

Wintoura

Додадовте производ во Вашата кошничка: