195/45R16 84H WR D4 XL

NOKIAN
-10%

195/45R16 84H WR D4 XL

195/45R16 84H WR D4 XL

6,597.00 ден

На лагер

6,597.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA009209 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

45

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

WR D4

Тежински индекс

84

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: