195/45R16 84T G-M W GRIP 2

LING LONG

195/45R16 84T G-M W GRIP 2

195/45R16 84T G-M W GRIP 2

4,260.00 ден

На лагер

4,260.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501904 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

45

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

LING LONG

Шара

GREEN MAX WINTER

Тежински индекс

84

Брзински индекс

T

Додадовте производ во Вашата кошничка: