195/45R16 84V ALTIMAX A/S 365 XL FR

GENERAL TIRE
-10%

195/45R16 84V ALTIMAX A/S 365 XL FR

195/45R16 84V ALTIMAX A/S 365 XL FR

5,148.00 ден

На лагер

5,148.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA021761 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

45

Дијаметар

R16

Сезона

За сите сезони

Бренд

GENERAL TIRE

Шара

A/S 365

Тежински индекс

84

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: