195/45R16 84V DX390 XL

DAVANTI
-10%

195/45R16 84V DX390 XL

195/45R16 84V DX390 XL

3,753.00 ден

На лагер

3,753.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA016812 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

45

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

DAVANTI

Шара

DX390

Тежински индекс

84

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: