235/35ZR19 91Y SportContact 6 XL

MATADOR

235/35ZR19 91Y SportContact 6 XL

235/35ZR19 91Y SportContact 6 XL

0.00 ден

Out of stock

0.00 ден

Достапност: Нема на залиха ШИФРА: AA011167 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

45

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

MATADOR

Шара

MP47 Hectorra 3

Тежински индекс

84

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: