195/45R16 84V ROAD PERFORMANCE XL RI

RIKEN

195/45R16 84V ROAD PERFORMANCE XL RI

195/45R16 84V ROAD PERFORMANCE XL RI

3,480.00 ден

На лагер

3,480.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014510 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

45

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

Road Performance

Тежински индекс

84

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: