195/45R16 84V Wetproof XL

NOKIAN
-15%

195/45R16 84V Wetproof XL

195/45R16 84V Wetproof XL

5,015.00 ден

На лагер

5,015.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA017067 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

45

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

NOKIAN

Шара

Wetproof

Тежински индекс

84

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: