195/45R16 84W N’FERA Primus XL

NEXEN
-10%

195/45R16 84W N’FERA Primus XL

195/45R16 84W N’FERA Primus XL

4,095.00 ден

На лагер

4,095.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500594 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

45

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

NEXEN

Шара

N-FERA Primus XL

Додадовте производ во Вашата кошничка: