195/45R17 81H TS860 WinterContact FR

CONTINENTAL
-20%

195/45R17 81H TS860 WinterContact FR

195/45R17 81H TS860 WinterContact FR

6,568.00 ден

На лагер

6,568.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA018163-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

Зимска

Бренд

CONTINENTAL

Шара

WinterContact TS 860

Тежински индекс

81

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: