195/45ZR17 85Y RXMOTION U11 XL

OUTLET 2019
ROADX
-20%

195/45ZR17 85Y RXMOTION U11 XL

195/45ZR17 85Y RXMOTION U11 XL

3,456.00 ден

На лагер

3,456.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA019175-19 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

45

Дијаметар

R17

Сезона

Летна

Бренд

ROADX

Шара

RX Motion U11

Тежински индекс

85

Брзински индекс

Y

Додадовте производ во Вашата кошничка: