195/50 R15 82H ALL SEASON RI

RIKEN

195/50 R15 82H ALL SEASON RI

195/50 R15 82H ALL SEASON RI

3,550.00 ден

На лагер

3,550.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500671 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

50

Дијаметар

R15

Сезона

За сите сезони

Бренд

RIKEN

Шара

All Season

Додадовте производ во Вашата кошничка: