195/50 R16 88V TL CROSSCLIMATE 2 MI XL

MICHELIN
-10%

195/50 R16 88V TL CROSSCLIMATE 2 MI XL

195/50 R16 88V TL CROSSCLIMATE 2 MI XL

11,538.00 ден

На лагер

11,538.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 501962 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

50

Дијаметар

R16

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

CROSSCLIMATE 2 MI

Тежински индекс

88

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: