195/50R15 82H GREEN-Max Winter UHP

LING LONG

195/50R15 82H GREEN-Max Winter UHP

195/50R15 82H GREEN-Max Winter UHP

2,750.00 ден

На лагер

2,750.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 505469 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

50

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

LING LONG

Шара

GREEN-Max

Тежински индекс

82

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: