195/50R15 82H HIGH PERFORMANCE TA

TAURUS

195/50R15 82H HIGH PERFORMANCE TA

195/50R15 82H HIGH PERFORMANCE TA

3,250.00 ден

На лагер

3,250.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA021631 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

50

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

TAURUS

Шара

High Performance

Тежински индекс

82

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: