195/50R15 82H MP47 Hectorra 3

MATADOR
-10%

195/50R15 82H MP47 Hectorra 3

195/50R15 82H MP47 Hectorra 3

3,645.00 ден

На лагер

3,645.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: 500371 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

50

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

MATADOR

Шара

MP47 Hectorra 3

Додадовте производ во Вашата кошничка: