195/50R15 82H Proxes Comfort 2

TOYO

195/50R15 82H Proxes Comfort 2

195/50R15 82H Proxes Comfort 2

3,500.00 ден

На лагер

3,500.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA022270 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

50

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

TOYO

Шара

Proxes CF2

Тежински индекс

82

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: