195/50R15 82H ROAD PERFORMANCE RI

RIKEN

195/50R15 82H ROAD PERFORMANCE RI

195/50R15 82H ROAD PERFORMANCE RI

3,230.00 ден

На лагер

3,230.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA014263 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

50

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

RIKEN

Шара

Road Performance

Тежински индекс

82

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: