195/50R15 82H WR Snowproof

NOKIAN
-10%

195/50R15 82H WR Snowproof

195/50R15 82H WR Snowproof

5,022.00 ден

На лагер

5,022.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA023857 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

50

Дијаметар

R15

Сезона

Зимска

Бренд

NOKIAN

Шара

Snowproof

Тежински индекс

82

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: