195/50R15 82V ALL SEASON RI

RIKEN

195/50R15 82V ALL SEASON RI

195/50R15 82V ALL SEASON RI

3,580.00 ден

На лагер

3,580.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA017237 Категорија: Ознака:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

50

Дијаметар

R15

Сезона

За сите сезони

Бренд

RIKEN

Шара

All Season

Тежински индекс

82

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: