195/50R15 82V PILOT SPORT 3

MICHELIN

195/50R15 82V PILOT SPORT 3

195/50R15 82V PILOT SPORT 3

6,110.00 ден

На лагер

6,110.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA006923 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

50

Дијаметар

R15

Сезона

Летна

Бренд

MICHELIN

Шара

Pilot Sport 3

Тежински индекс

82

Брзински индекс

V

Додадовте производ во Вашата кошничка: