195/50R16 88H KRISALP HP3 XL

KLEBER

195/50R16 88H KRISALP HP3 XL

195/50R16 88H KRISALP HP3 XL

6,010.00 ден

На лагер

6,010.00 ден

Види кошничка
Достапност: На залиха ШИФРА: AA018443 Категорија:
Гаранција: 12 Месеци

Дополнителни информации

Ширина

195

Профил

50

Дијаметар

R16

Сезона

Зимска

Бренд

KLEBER

Шара

Krisalp HP3

Тежински индекс

88

Брзински индекс

H

Додадовте производ во Вашата кошничка: